Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Skępe

Kolorowy pasek

Struktura organizacyjna

_____________________________________________________________

Nazwa

Tel.

Stanowisko

Nazwisko

Pokój

542878535

Burmistrz

Piotr Wojciechowski
burmistrz@skepe.pl

7

Referat organizacyjny

542878524

Sekretarz

Zbigniew Małkiewicz
sekretarz@skepe.pl
zb.malkiewicz@skepe.pl

6

542878521

Sekretariat
Obsługa urzędu

Magdalena Bednarska
sekretariat@skepe.pl
m.bednarska@skepe.pl

5

542878528

Kadry

Anna Sulkowska
a.sulkowska@skepe.pl

2

542878539

Informatyk

Rafał Gołębiewski
r.golebiewski@skepe.pl

18

542878549

Obsługa Rady

Alina Nowakowska
a.nowakowska@skepe.pl

15


542878558

Referent
Archiwista

Damian Jasiński
d.jasinski@skepe.pl

9

Referat Finansowy

542878522

Skarbnik

Barbara Leśniewska
skarbnik@skepe.pl

10

 

542878523

Zastępca głównego księgowego

Małgorzata Majerska
m.majerska@skepe.pl

3

542878546

Księgowość budżetowa

Barbara Obrębska
b.obrebska@skepe.pl

3

542878546

Księgowość budżetowa

Edyta Olkiewicz
e.olkiewicz@skepe.pl

3

542878546

Księgowość budżetowa

Wioletta Frankowska
w.frankowska@skepe.pl

3

542878550


Płace

Jolanta Jaworska
j.jaworska@skepe.pl

2

542878529

Księgowość podatkowa

Jadwiga Sikorska
j.sikorska@skepe.pl

4

542878545

Wymiar podatku

Regina Wysocka
r.wysocka@skepe.pl

4

542878529

Podatek od środków transp.


Katarzyna Sztupecka

k.sztupecka@skepe.pl

4

542878557

Księgowość podatkowa Gospodarka odpadami

Iwona Pawłowska
i.pawlowska@skepe.pl

16

Referat
oświaty, zdrowia, kultury i sportu

542878542

Kierownik

Magdalena Elwertowska
m.elwertowska@skepe.pl
promocja@skepe.pl

24

542878551

Pomoc materialna na rzecz ucznia, wyprawka szkola, kształcenie młodocianych pracowników

Anna Olszewska
a.olszewska@skepe.pl

9

 

542355719

Animator Kultury

Magda Czachorowska

CKOR Skępe

 

695 500 701

Animator Kultury

Małgorzata Matuszczak

CKOR Wólka

 

605 555 717

Animator Sportu

Cezary Jaks

ORLIK Skępe

Referat
USC

542878525

Z-ca Kierownika

Teresa Trojanowska
usc@skepe.pl t.trojanowska@skepe.pl

13A

542878526

Sprawy obywatelskie
Działalność gospodarcza, Wojsko

Aneta Kisielewska
a.kisielewska@skepe.pl

13A

Samodzielne stanowiska pracy

542878553

Rozliczenia i windykacja wod-kan.
Fundusz sołecki

Luiza Stankiewicz
l.stankiewicz@skepe.pl

18

542878534

Gospodarka wodno-kanaliz.

Marian Gabryszewski
m.gabryszewski@skepe.pl

17

542878534

Melioracja, p.poż

Jarosław Kwiatkowski
j.kwiatkowski@skepe.pl

17

542878557

Gospodarka komunalna
i mieszkaniowa

Krzysztof Małkiewicz
k.malkiewicz@skepe.pl

16

542878533

Leśnictwo, ochrona przyrody

Jacek Frymakiewicz
j.frymarkiewicz@skepe.pl

16

542878527

Budownictwo, Planowanie, zagospodarowanie przestrzenne

Agnieszka Skowrońska
a.skowronska@skepe.pl

13

542878527

Gospodarka gruntami 
i drogownictwo

Adam Godlewski
a.godlewski@skepe.pl

13

542878548

Fundusze U.E.
Zamówienia Publiczne,
Promocja gminy

Krzysztof Jaworski
k.jaworski@skepe.pl

11

542878531

Przewodnicząca komisji
ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Krystyna Wiśniewska

21

Obsługa Szkół

542878543

Główna księgowa

Beata Wyrostkiewicz
b.wyrostkiewicz@skepe.pl

25

542878543

Księgowa

Patrycja Ciemiecka
p.ciemiecka@skepe.pl

25

542878556

Płace

Iwona Kuźmińska
i.kuzminska@skepe.pl

9

Siedziba biura
ul. Kolejowa

542877065

Sprawy gospodarcze i porządkowe gminy

Lucjan Stroiński
l.stroinski@skepe.pl

Metadane

Podmiot udostępniający:Urząd Miasta i Gminy w Skępem
Źródło informacji:Rafał Gołębiewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Rafał Gołębiewski
Data wprowadzenia:2016-01-04 11:59:28
Opublikował:Rafał Gołębiewski
Data publikacji:2016-01-04 12:48:54
Ostatnia zmiana:2017-10-12 13:50:48
Ilość wyświetleń:8783

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij